Ручка 3D-принтер


Ті хто просили святого Миколая про 3D принтер мають терміново переписати листи з проханнями. Тепер вони мають нагоду просити відразу 3D-ручку.Черговий геніальний проект на Kickstarter.
Чергова перемога творчості над здоровим глуздом.

Тепер всі у кого руки розтуть з плеч, а не з дупи (згоден, таких людей одиниці) мають можливість утнути щось неймовірне.


Я декілька разів переглядав медійні матеріали викладені на офіційній сторінці виробника у ФБ (3Doodler у ФБ) і кожного разу дивувався, як таке диво можна створити з тоненької стрічки розплавленого пластику.Як на мене, це відкриває нові способи "швидкого дизайну".

Тобто, є декілька галузей де можливість створити модель та "покрутити" її не на моніторі у 3D, а у руках - безцінна. Покрутити під різним кутом та у різному освітленні.

Схожа новина: Добро та зло у 3D форматі

Я думаю, що промислові дизайнери взагалі мають терміново просити святого Миколая про таку нагоду.

Нажаль, виробник попереджає, що раніше Дня всіх закоханих (лютого 2014) "нікому і ніфіга". Лише попередні замовлення.Доречі, сайт виробника - 3Doodler.

Схожа новина: Шоколадний мотиватор

Маєте 2 хвилини - обов'язково гляньте відео з демонстрацією можливостей 3D ручки. "Намальований" у повітрі 3D куб просто гіпнотизує.

Коментарі

Популярні публікації