Розіграш у Facebook через random.org

Ті хто проводять регулярні, а головне чесні (!) розіграші воліють робити їх зрозумілими у першу чергу для своїх користувачів.

Сьогодні подивимось дуже простий алгоритм проведення розіграшу на основі фейсбучного посту та з допомогою сайту random.org

Схожа новина: Розіграш у Facebook за допомогою Woobox
Коли у вас більше 100 лайків у пості то, погодьтесь, копіювати 100 імен важкувато. Доводиться перевіряти список декілька разів, щоб нікого не пропустити.

А коли більше 1К?

Підготовка саме такого розіграшу і наштовхнула мене на цей пост.

Отже, алгоритм.

UPD
На жаль, зараз цей онлайн сервіс працює не зовсім коректно, тому можете спробувати "витягнути" ваших учасників спочатку у Microsoft Office Excel, а потім скористатись Random.Org
Тут покрокова інструкція зі скрінами:
http://www.itlashko.com/2018/01/facebook-excel-randomorg.html


1.     Логінимось у Facebook

2.   Відкриваємо ресурс fanpagekarma.com, розділ "facebook-promotion" (за моїм посиланням відкривається відразу потрібний розділ, тицяйте)


3. Повертаємось до Фейсбук та знаходимо потрібний нам пост. Відкриваємо його (натискаємо на картинку, якщо він супроводжувався зображенням).
Копіюємо адресу посту (виділено на ілюстрації):4. Вставляємо посилання у віконце на fanpagekarma.com та натискаємо "IDENTIFY WINNERS" ("ВИЗНАЧИТИ ПЕРЕМОЖЦЯ")


5. Отримуємо аналітику по нашому посту (вподобання, поширення,коментування).Можемо прямо на ресурсі визначити переможця, але якщо ми пообіцяли провести розіграш через random.org, то мотаємо вниз сторінки і тицяємо напис "All participants in Excel Export"6. Зберігаємо файл


7. Відкриваємо файл.

Бачимо декілька колонок (зліва направо):
Likes - хто вподобав пост (ім'я)
Link - хто вподобав пост (посилання на їх профіль, можна перейти прямо з Excel)
Comments - хто прокоментував пост
Liked by - скільки вподобань набрав кожен коментар (наприклад, якщо ви проводили розіграш на кращий коментар)
Link - хто прокоментував пост (посилання на їх профіль)


Копіюємо користувачів з колонки Likes або Comments (або які там у вас були вимоги) і переходимо до random.org

8.  Йдемо на сайт http://www.random.org/ та у верхньому меню обираємо «Lists & More» - «List Randomizer»9. У віконце «Enter List Items» копіюємо ту частину списку користувачів, які беруть участь у розіграші, а потім натискаємо кнопку «Randomize»10.  Робимо скріншот списку переможців та біжимо у Facebook розміщувати щасливців.Успіхів та перемоги учасникам, а також нервів та витримки організаторам розіграшів.

Схожа новина: Розіграш у Facebook за допомогою Woobox

ДАЛІ ЧАСТИНА ПРИСВЯЧЕНА РОБОТІ ЧЕРЕЗ contestcapture.com, ЯКА БІЛЬШЕ НЕ ПРАЦЮЄ.
Проте, комусь може знадобитись робота з Excel, тому залишу текст, як він був.


2.     Йдемо на сайт http://contestcapture.com/ та натискаємо «connect now»


3.     Обираємо сторінку Facebook (якщо крім власної сторінки ми ще є адміністраторами сторінок). У моєму випадку сторінка ITLashko. Також обираємо пост на базі якого і проводиться розіграш.


Потім натискаємо «Download CSV»

4.     Зберігаємо файл CSV на комп’ютер. По суті, сама складна частина – скопіювати всі імена з посту (хто лайкав та коментував) виконана.

5.     Відкриваємо EXCEL та створюємо «нову книгу». В новій книзі обираємо у верхньому меню «Дані» - «Отримати зовнішні дані» - «З тексту» та обираємо наш збережений з сайту http://contestcapture.com/ CSV-файл.6.     В Майстрі імпорту тексту ставимо значення «з роздільниками» (якщо мають значення «коментарі», які писали до посту, то відповідно замініть у меню «Формат файлу» мову на ту, якою писали Ваші користувачі.7.     На наступному кроці Майстра імпорту тексту можна оцінити чи отримаємо ми таблицю чи це буде просто «всеводинрядок», як у мене.


8.     Якщо нам треба «по колонкам» то у Майстрі імпорту тексту обираємо значення «Роздільники» - «Кома» і натискаємо «Готово»9.     Ми отримали таблицю в які всі основні дані по користувачам і іх дії з постом.Коментарі

Популярні публікації