Getty Images надає доступ до 35 мільойнів зображень

Getty Images - американська фото-агенція, яка володіє одним з найбільших у світі фотобанків (більше 150 (!) мільйонів зображень).

Із березня 2014 року вона надає доступ до 35 мільйонів своїх зображень блогерам та "твітерам". Для некомерційного використання.

Мотивація досить проста – вони визнають, що багато їх фотографій і так є у вільному доступі (вже скомуниздені) у будь-якому випадку.Тут почитайте оригінал мотивації (сайт CNN), але основну думку я саме таку вловив. )))

Отже тепер ви можете вставляти в свої пости офігітельні фото.

Особисто я ввів у пошук «bridge autumn» і відразу отримав купу кльових фото (точніше ≈ 2600 кльових фото осінніх мостів).
На кшталт:

або


Увага! Загадка:Що то за гарний краєвид на 3 фото у другому ряді? Так! то Київ! )))

Дуже простий механізм пошуку – вводите назву того, що вам треба і по тегам Getty Images. Або заходите на головну сторінку – Обираєте розділ – У ньому обираєте підрозділ – У ньому наступний підрозділ – і так добираєтесь до потрібної групи фото, а там вже «очима» обираєте потрібне.

Коротко розкажу, як додавати фото у блог.

1. Знаходите потрібне вам фото.
Наприклад, нам потрібне фото Leonardo DiCaprio, який намагається втримати сльози, бо його черговий раз прокатали повз Оскара.


Тицяємо на фото. І що ми бачимо у новому вікні?


А бачимо ми там текст: This image cannot be licensed online. To license this image, please contact us. Тобто, саме цю фотку Getty Images зажлобило давати нашару. Можливо фотограф не погодився, а можливо її і так куплять.

Шукаємо зображення, яке «доступне». Спробуємо, щось нейтральне і не таке «відоме».
О! Файна реактивна свиня!


2. Тицяємо у фото. Натискаємо значок html-коду під фото.


Ставимо галочку напроти «показувати мініатюру» і копіюємо код.


3. Відкриваємо свій блог. Створюємо новий пост і переводимо його у html-формат.
Отримуєму отаку фігню:


Хто ніколи не грався з html, то просто додавайте скопійовані з сайту Getty Images кракозябри вкінці тексту і хай вам Боженька допомагає.

4. Копіюємо html картинки з сайту Getty Images у свій пост і натискаємо "Написати".


І, вуаля! Реактивна свиня у нас у пості!

От і все.
Будуть питання - пишіть.

І наостанок про тро-ло-ло від американців.
У них на головній сторінці, як одна зі шпалер до пошуковика - те саме "нерозкрившеся" кільце у Сочі2014. Привіт великому і страшному Пу мабуть передають. ))))
Коментарі

Популярні публікації