Скомплектуй собі Mercedes GLA через Instagram


Допоки одні люди розказують про утопічність соціальних мереж та додатків, інші будують за допомогою їх (і соцмереж і людей-песимістів) такі-сякі успішні продажі та проекти.
В першому абзація я досить прозоро похвалив себе і свої потуги, а тепер перейдемо до монстрів-лідерів (тим паче, кому як не українцям знати про "монстрів-лідерів").
Отже, Mercedes запустив офігенний проект по конструюванню-моделюванню авторської комплектації свого паркетника GLA через Instagram.
Читайте і учітеся - як казав батько нації!

В Інстаграмі знаходимо користувача з незамислуватим ніком - @gla_build_your_own

Бачимо отакий стильний профіль:


Натискаємо на центральну картинку:


Тицяємо ще раз на картинку, яка відкрилась, щоб у нас висвітилась "відмітка" (ім'я):Як бачимо, мітка дуже проста - оберіть свій колір.
Ок.
Тицяємо на неї.
Переходимо в профіль з можливими кольорами Mercedes GLA:


Відповідно, тут ми натискаємо на зображення з тим кольором, який нам найбільше імпонує.


За такою самою схемою нам пропоную обрати диски, люк та підсвідку "зірки" на решітці радіатора (нахіба? О_о).

В результаті ми отримуємо щось, на кшталт, такого:


І всі.
"Наш" Mercedes GLA вже зібраний під наші забаганки.
)))

Звичайно такий механізм "компонування" не замінить подорожі до автодилера і відповідного  - клацання дверима та люком, стукання ногою по переднім колесам та надкусування запаски, задовбування консультанта та пошуку сумнівних порад на інтернет-форумах.

Але, особисто я використовую наступний прийом при торгівлі - називаю суму грошей, яку я пропоную, і роблю паузу - даю людині пару секунд на те, щоб "витратити" ці гроші. 
Підсвідомо, незалежно від суми, ми швиденько витрачаємо навіть віртуальні гроші - заплатити за квартиру, зимові шини, подорож до моря або пивас з друзями. 
Саме тому нам важко "розлучатись" із пропонованими грошима і сказати - ні, це дешево. Ми вже витратили ці гроші! Як повертати?
)))

Mercedes за допомогою стандартних функцій Instagram робить те саме з нами - я підібрав вже диски та колір - як повернути машину?

Молодці!

Вчимось. Аналізуємо. Впроваджуємо.

Успіхів!

З.І. Такий підбір працює лише на смартфонах - в десктопній версії Instagram не працюють мітки.


Коментарі

Популярні публікації