Три новини з-під яблуні (десятий випуск)


Сьогодні день був щедрим на наступні корупційні новини:

1. За дупу взяли Amazon.
2. За дупу взяли FIFA
.
3. За булку взяли 
McDonald's.


1. Прямі продажі в Європі.

Два роки назад Євросоюз почав розслідування щодо ряду компанія, які оптимізували свої податкові схеми.Однією з таких хитровижучених компаній була Amazon.
Якщо ви купували щось у Європі, то отримували чек оформлений на компанію в Люксембурзі.
Тобто, всі товари продані в Європі були продані офісом Amazon в Люксембурзі, що автоматично призводило до того, що податки сплачувались виключно в цій чудовій маленькій країні, яка дууууже лояльна до бенефіціарів. 

Проте, мабуть таки добре попрацювали спеціалісти ЄС, бо Amazon сказав, що відтепер у нього окремі офісі (дочірні компанії з продажу) у Великобританії, Німеччині, Іспанії та Італії.

Ведуться перемовини про відкриття офісу у Франції.

Вітаємо ЄС.

2. Чемпіонат з футболу 2018 року в Росії?

Недовго музика грала, недовго фраєр танцював.Сьогодні зрання заарештовано пару-тройку функціонерів ФІФА у Цюріху (Швейцарія, якщо раптом, що...).

Враховуючи, що 29 травня мають пройти вибори у президенти ФІФА, є враження, що пан Блатер трохи всіх підзадовбав своєю поведінкою та впевненістю, що він вічний (президент ФІФА з 1998 року).

Сам Блатер не заарештований (наче), але всі у кого залишались ілюзії, що й далі можна продавати/купувати місця проведення чемпіонатів були трохи "взбодрєні" і очікуємо черги з добровольців першими здати шефа-президента.

Щодо того чи буде черга з "барабанщиків" сумніву немає - вже є вимога екстрадиції чиновників ФІФА до США, яких зацікавило проведення Чемпіонату 2018 року в Росії, а 2021 року в Катарі (де влітку +41).

3. YouTube впарює дітям

Розроблений YouTube додаток для дітей мав обмежити доступ до контенту, який розрахований на користувачів 16+.

Його довго випускали і тестили, але по результату виявилось, що там цілком доступні посилання на відео з явним сексуальним підтекстом, жарти про педофілію і наркотики та дорослі дискусії про насильство, порнографію і самогубства.Окрім цього виявилось, що додаток настирливо пропонує відео від Макдональдс, Mattel і Hasbro.

Отакі пиріжки з котятами...

Google вибачився, обіцяв прискіпливіше фільтрувати відео і довго бив себе п'ятою в груди доводячи, що це все рукодупі сторонні розробники.

Подивимось, що вони там допиляють.

На сьогодні все.
Успіхів.

Коментарі

Популярні публікації