Звеселяючий гель Old Spice


Є такий чудовий український вислів - Вміла добре готувати та не вміла подавати.

Далі трохи про Old Spice - кулінарія, сервировка, перистальтика.

Приїхали до мене 4 (чотирі) гелі для душу Old Spice.Митись я люблю, але сама по собі новина навряд чи здатна викликати екзальтацію або розігнати пульс до предінфарктного стану (тьху-тьху-тьху).


Схожа новина: Миємось, як ковбой
Матінка-природа нагородила мене 2 ніздрями, 2 оченятками і 10 маніпуляторами у вигляді пальців (і це тільки на руках).
Таким чином, зібравши всю доступну мені інфо своїми природними інструментами, мені стало цікаво, як позіціонує продукцію Old Spice сам виробник.Нє. 
Не зовсім так, як на картинці, але я стільки сміявся, що доводилось знову і знову використовувати той гель для душу Old Spice за прямим призначенням - митися.Взагалі шикарні хлопці.
Я не знаю хто у них там відповідає за саме миловаріння, але рекламщиків треба нагороджувати.Взагалі, я вже якось писав, що для чоловіків не так принципове миття. Ми не вкладаємо у нього сакральний зміст "Очищення".
Проте, чому не отримувати від цього задоволення?


Схожа новина: Тример для тих, хто носить свої «фаберже» з собою
Особисто мені, наприклад, буде набагато веселіше, беручи гель для душу Old Spice, згадувати про пояснення звідки береться Old Spice:або не тільки веселіше, але ще й приємніше від такої їхньої реклами:Загалом, повеселився я розглядаючи контент Old Spice.Налітаємо:
Інстаграм
Фейсбук
YouTube

До реч, я не зовсім зрозумів логіку, але є окрема гендерна сторінка на ФБ - Old Spice for Women (не офіційна).На сьогодні все.
Блюдіть гігієну.
Успіхів.

Коментарі

Популярні публікації