Як зробити свою сторінку більш помітною


Коли у браузері відкрито багато вкладок, то ви не читаєте їх імена (назви сайтів, що відкриті). Ви орієнтуєтесь по маленьким малюнкам, поруч з назвою.От ці маленькі малюнки і називаються Favicon (скор. від favorites icon) — іконка що відображається поряд з адресою сайту в адресному рядку, біля заголовку сторінки у вкладці або в списку закладок браузера.

Коли ти заходиш на персональний ресурс, а там або пусто або фавікон Блогеру (або Вордпресу), то відразу розумієш, що його веде аматор.

Отже, вчимось малювати свій персональний фавікон.
Я пробував робити їх самостійно у графічних редакторах, але то досить довго і нудно, тому використовуємо он-лайн ресурси.

Знов таки, онлайн ресурсів багато і я багато перепробував.
Рекомендую favicon.ru

1. Відкриваемо фавікон.ру та натискаємо "Обрати файл" 2. Обираємо вже готове зображення або попередньо створюємо свій логотип (тут - Як створити свій логотип безкоштовно)
!!! Рекомендую зображення з "прозорим" фоном (розширення .png)3. За необхідності редагуємо область зображення (можливо вам не все зображення потрібно робити флавіконом, а лише якусь частину)
4. Коли визначили частину, то тиснемо "Далі" і переходимо до "тонкого" редагування:
5. Особисто мені не подобається темний фон, тому я роблю всі чорні кубики прозорими:Бачити різницю з попередньою картинкою? Ото ж...

6. Розміщуємо фавікон на своєму ресурсі.

Тут у кожного механізм свій, в залежності від ресурсу та конструктора сайтів. Зазвичай у меню є розділ Фавікон.

У моєму випадку (сайт для Громадської організації "Інформаційно-правовий центр "Захист права на інформацію") це виглядало так: 7. Перевіряємо додавання та відображення фавікону.
Зберігаємо налаштування сайту та оновлюємо сторінку ресурсу.Вітаю.
Далі буде.
Питання - в коментарі.

Коментарі

Популярні публікації