Власний досвід: чоловіча лінія HYMM


Людство десь не там звернуло на тернистому шляху розвитку.
Замість того щоб розвивати медитацію та/або левітацію ми почали носитись зі своєю зовнішністю.

Ми напридумували купу способів коригувати свою зовнішність.
Ми витрачаємо на це час, ресурси та нерви.
Кількість "типових блондинок" середнього віку на усіляких закритих заходах перевершує навіть мою високу саркастичну межу адекватності.

У мене є знайома, яка за зовнішністю може назвати прізвище пластичного хірурга, який "допилював" зовнішність чергової модельки/співачки.

Підемо від зворотнього. Спробуємо відшкрьобати свої природні риси з-під урбаністського макіяжу (пилюка + смог + копоть).

Використовуємо лінійку HYMM від Amway.

Що входить у наш "очисний" набір:
1. Шампунь + гель 
HYMM
2. Гель для гоління HYMM
3.Бритва HYMM
4. Бальзам після бриття HYMM
5. Роликовий антипреспірант HYMM

Поїхали?

1. Шампунь + гель HYMMЯ вже писав, що для чоловіків засоби мають бути саме такими - лаконічними дієвими та універсальними.
Бачиш велику пляшку? Вона монохромна і без зайвих літер та картинок? Береш її і миєш все.Від голови до ... п'ят.Нормально милиться. Немає зайвих запахів квітів та єдинорогів. Відмиває все, включно з плямами, які я вважав родовими.

2. Гель для гоління HYMM

Помивши тіло взагалі-взагаля переходимо до локалізації.
Переходимо до пики, а точніше гоління тієї самої пики.
Беремо гель для гоління.Різниця між гелем та піною у тому, що піна "лягає" поверх щетини, а гель замилює поверхню.Мені більше подобаються гелі, бо вони роблять гоління легшим. Легше ковзає станок.
Проте, намилювання гелем виглядає не так "рекламно", як у телевізійних мачо, а скоріше ти схожий на людину по якій довго повзав равлик:3.Бритва HYMM

Розпечатуємо станок.
Стандартна конструкція. Стандартна кількість лез. Можливо дещо легший ніж мої звичні станки.Плаваюча голівка з лезами (вертикаль) та гострі леза.Бриє гарно, хоча й трохи порізався. Я завжди ріжусь новими станками - гострі леза, нова бритва, криві руки.
Намагаюсь змити юшку разом із залишками гелю для бриття.
Заліковуємо все це неподобство бальзамом.

4. Бальзам після бриття HYMM

Зазвичай я забризкуюсь після гоління або міцеляркою або якимось спиртовим засобом. Сьогодні робимо все за класикою.Ніколи не читаю інструкції і тому чвиркаю у долоню стільки, як підказує мені жадібність та жага досліджень.Дарма я намагався "до скрипу" вимити шкіру після гелю, бо бальзам HYMM знову утворює на шкірі такий собі захисно-лікувальний шар.
Приємно. Прохолодно. Не тягне.

5. Роликовий антипреспірант HYMM

Завершуємно свято чистоти роликовим деодорантом.Зазвичай я не користуюсь роликовими засобами, бо у мене таке враження, що мене собака лизькає.
Проте, тут адекватний дозатор і засіб не нагадує репілент.

Резюме:
Адекватний надійний набір для чоловіків.
Маю ще звернути увагу на деталі реалізації лінійки.
Наприклад, вся продукція була складена у чудовий паперовий фірмовий пакет.
До внутрішньої частини приклеїно бірку.Німецькою мовою написано, що це якісний пакет, який виготовлено вручну і заради екології прохання носити його якомога довше. 
Гарно. Розумно. Відповідально.
Браво.

Далі буде.

Коментарі

Популярні публікації