Купуємо на aliexpress (фотоінструкція)Подивившись ціни на всілякий дріб'язок - на кшталт кабелів для телефону, навушників та чохлів - вирішив, що "нафік-нафік", треба купувати у виробників. Тобто, китайців.

Отже, сьогодні купуємо кабель для iPhone на aliexpress.

Фотоінструкція, як купити кабель у Китаї за 30 грн., що десь у 5 разів дешевше ніж той самий кабель в Україні.

Зареєструємось на сайті aliexpress.
Щоб не заморочуватись із введенням усіляких пошта та імен, я обрав реєстрацію через Фейсбук:Після придумування та введення паролю ми зареєстрований користувач:Внизу сторінки ЗНІМАЄМО галочку (ми принципово не займаємось неоплачуваною рекламою) та переходимо до покупок:Обираємо країну доставки та валюту в якій показувати орієнтовні ціни:В лівому меню шукаємо потрібний розділ товарів:Чесно кажучи, мене задовбали чудо-маркетологи, які намагаються в каталог запхати проплачених виробників та/або зробити дібіловати каталог (що дуже характерно для того самого, прости Господи, Пром.юа), тому я зазвичай використовую рядок пошуку, а не каталоги:
Так чи інакше ми потрапляємо на сторінку товарів.
Бачимо, що маємо 37 тисяч варіантів, тому починаємо фільтрувати.

Основний фільтр то "Ціна" (від дешевого до дорогого) та "Безкоштовна доставка":Відкриваємо самий дешевий варіант (вартість від $0,04 до $1,98, в залежності від довжини, пристрою та кольору).

Відразу дивимось рейтинг продавця:Якщо все норм (в нашому випадку 99% позитивних відгуків), то переходимо до конкретизації замовлення (колір, довжина).

Після обрання характеристик у нас висвічується вартість та кнопка "Придбати":Переходимо на сторінку заповнення реквізитів доставки (пишіть латиницею):Перевірте реквізити:
Перевірте вартість та оформлюйте замовлення:Оберіть спосіб оплати (100% передплата). Я плачу зі спеціальної віртуальної кредитки.Вводимо реквізити картки та оплачуємо:Далій йдуть пару скрінів з верифікацією картки та проведенням оплати.
Але, скрінів не буде. Використовуйте уяву. )))

Платіж проведено:Заходимо у свій кабінет та перевіряємо стан замовлення:На наступний день я отримав в пошту повідомлення, що замовлення відправлено:Також, змінився стан виконання замовлення у особистому кабінеті:Звертаю увагу, що гроші Ви ще можете повернути. Принаймні, у вас є 59 днів з моменту оплати.
Якщо ви не отримали товар протягом цього часу - вам потрібно написати у aliexpress та (далі цитата з листа про відправку замовлення):

Если срок действия Защиты Покупателя истекает, а Вы ещё не получили заказ, или Вы недовольны полученным товаром, Вы можете нажать «Открыть спор». Обратите внимание, что после истечения срока Защиты Покупателя заказ будет закрыт автоматически, а деньги переведены продавцу.

От такі справи.
Коли отримаю кабель - доповню пост.

UPD
Сьогодні отримав посилку.

З дня замовлення пройшло 18 днів, але я тиждень не заглядав у скриньку, тому не впевнений, що її не доставили раніше.Ну, як посилку. Коверт. Вліз він у стандартну поштову скриньку.
Оголошена вартість $0,2, тому ніякого розмитнення.

Розпаковуємо?Маємо кабель веселенького зеленого кольору. У нитяньому обплетенні.
Стандартної довжини та роз'ємів.Для порівняння - рідний кабель, після трьох років використання:Все працює.
Принаймні, фото для посту з телефону на комп я зливав через цей кабель.

Далі буде.

Коментарі

Популярні публікації