Заміна амортизаторів на Jeep


Пару тижнів назад накрились у мене амортизатори кришки багажника на Jeep.
Будучи людиною економною, але досить пряморукою я пошукав де можна купити амортизатори та вирішив самостійно їх встановити, не звертаючись на фірмову сервісну станцію.
Ось вам пару фото, як повторити шлях автомеханіка-самоучки.

Починаємо з придбання амортизаторів.
Я купив полські.
На момент купівлі фірмові коштували 691 грн за штуку, а у пшеків я взяв по 16 уо, тобто, 810 грн за два штуки.Переходимо до демонтажу старих амортизаторів. Я спочатку знімав з кришки, а потім з кузова.Піддіваємо звичайною викруткою фіксатор, щоб зняти.Ще ракурс:Амортизатор легко знімається. Якщо не знімається - повністю витягніть викруткою фіксатор. Він може бзденькнути, як пружина у кущі, але то байка.Тепер знімаємо з боку кузова.Повністю ослабивши фіксатор - знімаємо амортизатор.Звільнили місце для нового амортизатора.
Балабуху протираємо серветкою від залишків змазки.Підігнав мені колись батя змазку тефлонову для велосипеда,але думаю, що і сюди вона підійде.Без фанатизму змащуємо кріплення.Беремо новий амортизатор і готуємо до встановлення. Наша мета - ослабити кріплення (синє таке виглядає), щоб амортизатор сів на місце.От тут уже уважно з викруткою, бо якщо ця скоба полетить у траву то буде сумнулька.Коли скоба більше не закриває отвір - насажуємо амортизатор на балабуху.
Ахтунг!
Має значення яким кінцем кріпити амортизатор на кришку, а яким на кузов. Будьте уважні, станьте побожно.Натискаємо на скобу, щоб вона зайшла у пази та зафіксувала амортизатор. Все має бути рівно та чітко.Робимо те саме на іншому кінці амортизатора та кріпимо його до кришки.Потім знімаємо другий амортизатор та кріпимо на його місце новийЯкщо у вас нормально пришиті руки і хтось буде притримувати кришку багажника, то вся операція займає 10 хвилин.Ціна питання самостійного пошуку та заміни - десь тисяча гривень.

Мої улюблені хештеги #невсеремось та #несидимосклавшируки

Далі буде.

Коментарі

Популярні публікації