Статистика Pornhub 2017


Отже, найпопулярніший ресурс для дорослих Pornhub підбив підсумки 2017 року і є декілька цікавих наборів "великих даних".

Наприклад, жінки стали більше дивитись порно.
Або факт, що кожні 5 хвилин Pornhub передає більше даних, ніж весь вміст 50 мільйонів книг Нью-Йоркської публічної бібліотеки.
Або те, що Україна (чергова #перемога) друга серед країн світу за приростом середнього часу на ресурсі.
Або факт, що на день св.Валентина трафік тільки росте, а от на Новий рік падає.

І ще багато-багато даних, серед яких кожен знайде цікаве саме йому.


Глянемо пару-тройку цікавих інфографік від Pornhub, які я прокоментую.

По-перше, уявіть собі об'єм трафіка на Pornhub28,5 мільярда відвідувачів
81 мільйон людей на день!

24,7 мільярда пошукових запитів:
приблизно 50 000 пошуків в хвилину та 800 пошуків в секунду.

Це та ж сама кількість гамбургерів, які McDonalds продає кожну секунду!

Користувачі та контент-партнери завантажили понад 4 мільйони відео в 2017 році, у тому числі 810 тисяч аматорських відео. 

Це більше відео, ніж кількість людей, які відвідують Велику китайську стіну щороку. 

Всього було завантажено 595 482 годин відео, що становить 68 років порно, якщо дивитись безперервно.

Цього достатньо для заповнення пам'яті всіх використовуваних в даний момент iPhone-ів. 

Фактично, кожні 5 хвилин Pornhub передає більше даних, ніж весь вміст 50 мільйонів книг Нью-Йоркської публічної бібліотеки.

Протягом 2017 року на Pornhub було оцінено 120 мільйонів відео, з яких майже 80% оцінок були позитивними. 
Це на мільйон голосів більше, ніж американці віддали на останніх президентських виборах в США.

По-друге, світ стає більш матріархальним.
Це видно, як з тематики пошуку так і з ключових слів.Хоча, я так і не зрозумів навіщо шукати "Спінер" на Порнохабі... О_0

А от мулька з лезбійками зрозуміла.

То одна з ключових фантазій чоловіків, а також можливість для жінок (жінок все більше на Порнохабі) так би мовити "перевірити" свої фантазії без зайвого ризику у реальному житті.Хентай піднявся на 6 пунктів у рейтингу (у порівнянні з 2016 роком) і тут слід навести слова докторар Лорі Бетто (сексотерапевт та директор сексуального оздоровчого центру Pornhub):

"Світ рухається в темпі, як ми ніколи раніше не бачили, і як такий, рівень стресу піднявся. Хентай - це спосіб позбутись реальності та зануритись у світ повної фантастики, забуваючи про всі стреси, які приносить реальне життя. Хентай - це втеча, яка не набагато відрізняється від того, як дивитись науково-фантастичний фільм у місцевому кінотеатрі та на пару годин відволіктись".

Отже, ключові слова у рядку "Пошук" виглядали так:До речі, як побудувати свою "Хмару слів" я писав тут - Робимо Хмару Зі Слів (http://www.itlashko.com/2014/09/tagxedo.html)

По-третє, зірки Pornhub змінюються, але є й "ветерани".Переглядів роликів з Riley Reid за 2017 рік було більше ніж півмільярда!

Ще раз.

Ролики лише з однією акторкою (?) за 1 рік подивились 549 853 831 разів!

На третьому місці Lisa Ann з чвертю мільярда переглядів, яку ще навіть я пам'ятаю. )))

Зверніть увагу на етнічну складову рейтингу.

На другому місці "мусульманка". Принаймні Pornhub пише про неї, що це "The Hijab Pornstar".
На п'ятому місці акторка з Боллівуду. До речі, тут подвійне бінго, бо вона в основному знімається у роликах лесбійської тематики. Тобто, повністю в трендах 2017 року.

Серед чоловіків-акторів більше всього шукали:По-четверте, глянемо яка географія у Pornhub була в 2017 році.Тут без особливих сюрпризів.
США перші, потім британці, а от канадійці трохи втомились від картинок на екрані і вперед вирвались Індія з Японією.

Це пояснює і "етнічних" актрис і хентай у лідерах запитів.

По-п'яте, глянемо на час, який громадяни тих чи інших країн проводять на сайті.З 2016 року середній час, витрачений на відвідування, збільшився на 23 секунди, що робить нашу середню тривалість на сайті 9 хвилин і 59 секунд. 

Філіппіни продовжують утримувати лідерство. Їх сесії на Pornhub тривають в середньому 13 хвилин і 28 секунд.

Відвідувачі з деяких країн, як правило, приходять і йдуть набагато швидше, як, наприклад, Польща за 9 хвилин і 42 секунди, або Німеччина на 9 хвилин та 34 секунди. 

Південна Африка дивиться в середньому 11 хвилин та 2 секунди за один візит, зайнявши друге місце. 

США на третьому місці з сеансами, як правило, тривалістю трохи більше 10 з половини хвилин, а північний сусід Канада дивиться в середньому 10 хвилин та 10 секунд.


Інші країни, які проводять більше часу на Pornhub, ніж минулого року, це Південна Корея (збільшивши на 228 секунд) та .... барабанний дріб.... Україна (!) (на 126 секунд), а також Колумбія (на 199 секунд).

По-шосте, глянемо в який день та о котрій годині "заходять глядачі" на Pornhub.Зрозуміло, що час вказаний США, тому слід врахувати різницю у 6-9 годин по середньо-європейському часу, якщо ви шукаєте свої візити на Pornhub. )))

По-сьоме, загальні тренди у пошуку за категоріями виглядають так:Як бачимо, з 2016 року людство особливо не змінилось у категоріях розваг.

Ну, хіба виросли на 8 пунктів запити по "Japanese" та на 10 пунктів впали запити по "Teen".

Також, на 13 пунктів рванула категорія "Ass", і судячи з наступної інфографіки, не в останню чергу завдяки українцям.Також, певну цікавість викликає аналіз розділу "Pornhub Gay" (гей-порно), адже дослідники з Pornhub кажуть, що 37% користувачів цієї сторінки є жінки (знову жінки в тренді).Якщо розглянути пошук на Pornhub за гендером то отримуємо наступну картинку:Насправді, жінки дивились категорію лесбійок на 197% більше, ніж чоловіки у 2017 році!

До речі, категорію "Спінер" у 2017 році "підняли" виключно чоловіки! )))) От ми дурки. ))))

Згідно з минулорічними звітами, середня частка жінок-відвідувачів Pornhub у всьому світі залишається на рівні 26%! 

Проте російські жінки цього року не потрапили у рейтинг, тому що це єдина з 20 країн, де кількість відвідувачі-жінок скорочувались в 2017 році. 

Найбільша динаміка у жінок-відвідувачів з Індії. Порівняно з минулим роком, зросла на 129%. 
У Японії також спостерігався більш високий відсоток жінок, що на 56% більше, ніж минулого року.
За віком глядачі діляться наступним чином.
Середній вік відвідувачів Pornhub залишається 35 років. 

Найбільша частка глядачів на сайті - у віці від 25 до 34 років, що становить 32% відвідувачів Pornhub. 

Глядачі віком від 18 до 24 років становили 29% всієї аудиторії в 2017 році, що насправді менше на 2% у порівнянні з минулим роком. 

Глядачі віком від 35 до 44 років є третьою за величиною групою у 17%. Група 55+ років становить 11% відвідувачів Pornhub!

В залежності від віку люди шукають таке:Переходимо до більш технічних деталей. ))

Отже, пристрої з яких заходили на ресурс.Протягом 2017 року частка смартфонів зросла ще на 5%, що становить 67% загального обсягу трафіку, а таблети складають ще 9%.

Настільні комп'ютери (і ноутбуки) тепер складають менше чверті всього трафіку Pornhub. 

У деяких країнах спостерігається значне збільшення використання смартфонів, наприклад, Південна Корея (74%) та 79% на Кубі.

У Сполучених Штатах 83% всіх відвідувачів зараз використовують мобільні пристрої.Про операційні системи.

80 мільйонів відвідувачів в день можуть дати нам уявлення про більш загальних тенденцій в галузі. 

За 2017 Windows, складає 80% РС трафіку, в той час як Mac OS збільшила свою частку на 10%. 

Велика частина приросту Mac прийшли з інших операційних систем, таких як Linux, яка в даний час складає лише 3% від трафіку персональних комп'ютерів (та ноутів).


Серед мобільних операційних систем, Android отримали 6% частки ринку і в даний час складають 50% всього мобільного трафіку. 

IOS від Apple частка знизилася на 4%, але як і раніше являє собою 47% мобільного трафіку. 

Найбільше зниження Windows Mobile, його частка знижується на 55% з 2016 року, і зараз вони становлять лише 2% мобільних відвідувань.Веб-браузери.Декілька цікавих фактів, як РЕАЛЬНЕ життя впливає на трафік Pornhub.

Наприклад, як спортивні події по ТВ відволікають від сайту.Або, як Новорічні свята впливають на трафік.Разом з тим, у 2017 році на День св.Валентина трафік у США навпаки виріс (на 4%):Сподіваюсь, що вам було цікаво і ви зрозуміли, що "великі дані" можуть бути геть не нудними. ))

Успіху!

Коментарі

Популярні публікації