Три новини з-під яблуні (27 випуск)


Сьогодні про таке:
1. Facebook випустив свою цифрову рамку для месенджера
2. LG продає "розумний" електронний годинник на якому є фізичні стрілки
3. Декілька фактів про людські зуби

Погнали?

Почнемо з Facebook та його "рамки".

Складно знайти компанію з "великої технологічної купки", яка б налажала стільки, як налажав Фейсбук.

ФБ втрачає дані користувачів зі швидкістю, яка перевершує їх "додавання".

Щойно на початку року ми дізнались, що Фейсбук втратив від 50 до 150 мільйонів даних своїх користувачів, як Цукерберг почав осінній марафон зі втрати ще "від 50 до 90 мільйонів записів".

Тим не менш, ці хлопці вирішили, що чудовим продуктом для ринку буде "цифрова рамка", яка працює базуючись на їх месенджері.Рамка приєдується до вашого профілю у соцмережі Фейсбук і може:

- показувати фото з вашого профілю (галерея)
- здійснювати відеодзвінки по вашим ФБ-контактам
- створювати відео-чат з декількох користувачів ФБ
- додавати ефекти під час відео-дзвінків (там нижче буде ілюстрація - то жах)Управління на рамці є фізичне на основні функції, а для голосового управління потрібно буде приєднати додатковий пристрій. Наприклад, колонку-помічник Alexa від Amazon.

Серед іншого, є ще фіча - камера охоплює 140 градусів та вміє "слідкувати" за користувачем, якщо він рухається по кімнаті.
Ну, таке....

Бо ось з цієї функції мене зовсім "розбомбило"...

Отже, що ми маємо:

- пристрій, який ПОСТІЙНО підключений до серверів Фейсбук у режимі реального часу та транслює відео та звуковий сигнали з вашого дому

- пристрій, який вміє розпізнавати обличчя (розробники заявили, що там немає функції розпізнавати саме обличчя, але тоді мені не зрозуміло, як камера рухається ЗА ОБЛИЧЧЯМ та накладає ефекти НА ОБЛИЧЧЯ)

- пристрій, який потрібно підключати до сторонніх пристроїв (інакше не буде повного функціоналу). Пристроїв, які стежать за користувачами, але не мають своїх камер. Та сама колонка від Амазон.

Коротше, не для таких параноїків, як я, хлопці.

Хрін з ним, ви вже маєте мої відбитки пальців, зразки голосу та фото обличчя (і це тільки iPhone), ну ще історію мого браузера (Windows & Google), але давайте бачити береги.

В кінці кінців, телефон та комп я можу вимкнути та/або відвернути до стіни, але ж спеціально ставити у себе вдома фоторамку, яка вміє розпізнавати обличчя...

Та ми ж наче ще не у Китаї, з їх "соціальним кредитом"...

До речі, сам Фейсбук розуміє наскільки у нього лажова репутація, тому є рамки з можливістю ФІЗИЧНО закрити камеру та відключити мікрофон.
Усілякі там шторки та вимикачі.

Зверніть увагу на "блямбу" ліворуч від червоного діода камери.
І наостанок, оте страшнюче фото з ефектами рамки ФейсбукаЦіна питання - від 199 до 349 американських гривень.

Наступною новиною є годинник від LGВиглядає цей LG Watch W7, як стильний модерновий годинник, але його "секретом" є те, що стрілки справжні (металеві дві штуки), а от циферблат, то екран.Тобто, у нас тут такий собі "мікс" класики та штучного інтелекту за $449.

Ні, виглядає то все стильно.
Принаймні поки ви використовуєте функцію годинника, але що буде, якщо вам знадобляться інші функції?

Наприклад, там обіцяють акселерометр, барометр, висотомір і гіроскоп.
Ну, зрозуміло, що буде синхрон з телефоном через Bluetooth і навіщось туди запхали WiFi.

Я не знайшов офіційних фото на сторінці ЛиЖ, де включені додаткові екрани, але у Гуглі є таке фото від користувача:Не поклянусь на Корані, що це саме LG Watch W7, але, якщо це вони то маємо певні проблеми з користуванням екраном.

Розробники кажуть, що стрілки можна примусово "скласти" на 12, або "розвести" на 3 та 9, щоб максимально не загорожувати екран.

Ну, таке...

Хоча, кому я свистю... Годинник виглядає офігенно. Я б носив.
Переходимо до останньої новини.
Зуби.

У мене пару днів "ниють" зуби і я вирішив поділитись цим відчуттям з вами, бо підібрав пару фактів із "зубної історії людства" від яких  у вас теж стрельне у щелепу.Зуб – єдина частина людського організму, яка не може самовідновлюватись.

До того, як у 19 столітті була винайдена технологія виготовлення штучних керамічних зубів, як матеріал для зубних протезів використовувалися зуби солдатів, полеглих на полі бою. Так, після громадянської війни в США англійські стоматологи отримували цілі бочки таких вантажів.

Відомий виробник зубної пасти – компанія Колгейт™ – зіткнувся з несподіваною перешкодою при просуванні своєї продукції на ринки іспаномовних країн. У перекладі з іспанської "колгейт" означає наказ "йди і повісься".

Якщо ви правша, то більшу частину їжі ви пережовуєте на правій стороні щелепи, і навпаки, якщо ви лівша, то на лівій.

Стародавні японські стоматологи видаляли зуби голіруч.

От на цій радісній ноті - будемо дякувати.

Далі буде.

Коментарі

Популярні публікації