NFC чіп вбудований у манікюр


Я так розумію, що нікого вже не дивують люди, які сплачують продукти прикладаючи телефони та годинники до терміналів?

Ок.
Тоді тримайте людей, які сплачують манікюром.

NFC nail.
Саме так називається рішення, яке дозволить дівчатам (та "просунутим" хлопцям) розплачуватись на касах, турнікетах, таксі.
Майбутнє більше не шокує.

Воно не лякає нас незрозумілими перспективами та неясними технологіями.

Воно просто витирає ноги об людей, які ще пам'ятають дискові телефони.

Колись, я мав піти у ЖЕК і взяти довідку про те, що мені можна видати довідку.

Так було з Військоматом та моїм першим паспортом.

Свій перший дисковий телефон я пам'ятаю досі - така здоровенна бордова хрінь, яка скоротила шлях до однокласників з 800 метрів до 1-4 хвилини.

1 хвилина, якщо ти пам'ятаєш телефонний номер потрібного тобі однокласника і 4 хвилини, якщо ти спочатку маєш дозвонитись до того, чий номер ти пам'ятаєш, щоб він назвав тобі номер потрібної людини.

Так само з платіжними картками.

Я ще пам'ятаю чекові книжки.

Мій товариш - Саня Росновський - мав чекову книжку, в котрій ДУЖЕ уважно (бо там номерні сторінки) треба було вписати суму - піти в банк - здати чек - забрати гроші.

Потім були депозитні картки з якимись абсолютно шаленими коштами за користування карткою.

Потім були кредитні картки.

Потім були "змішані" картки.

Відносно недавно з'явились NFC пристрої.

Я ще навіть пам'ятаю реклами смартфонів в яких окремо підкреслювалась можливість сплати в терміналах за допомогою телефону, оскільки в ньому був вбудований NFC-чіп.До речі, NFC - Near Field Communication — технологія бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії «в один дотик». 
Ця технологія дає можливість обміну даними між пристроями, насамперед смартфонами та безконтактними платіжними терміналами, що перебувають на відстані близько 10 см.

Отже, сама технологія NFC вже досить відома нам і тут більш цікавим є спосіб її "адаптації" до нашого життя.

Власне, у телефонах вона з'явилась саме тому, що маркетологи та підприємці хотіли максимально полегшити нам спосіб оплати (відповідно, отримання від нас грошей).

Враховуючи, що технологічно NFC не самий складний процес, то цікаво було спостерігати, як ще і КУДИ юні інжнери вбудують нам те NFC.

Пару місяців тому я побачив на Аліекспресі обручки з NFC.Чесно кажучи, був певен, що то вже "край" мінімізації пристроїв з NFC, але ні.

Був "посоромлений та принижений" через свою збіднілу фантазію.

Виявилось, що можна ще "тісніше" до тіла.

На днях побачив NFC "вбудоване" у манікюр.

Точніше, пропонують до продажу NFC-чіпи, які можна самостійно вбудувати у манікюр, звернувшись до свого майстра манікюру.Платите від $0.49 за такий чіп + доставка і отримуєте можливість сплачувати за товари та послуги просто торкнувшись нігтем POS-терміналу...

Можете навіть колір діоду собі обрати...Що саме цікаве, так це те, що сама технологія NFC дозволяє "вбудувати" у ніготь не лише платіжні картки.

Це можуть бути картки доступу, медичні картки, картки парковок та ліфтів, флешки, блокування телефону...

Почав писати і збився та заплутався, бо в голові забагато варіантів, як можна використовувати такий манікюр....А ви кажете "колупатись пальцем у носі".

Майбутнє більше не шокує.

Воно просто витирає ноги об людей, які ще пам'ятають дискові телефони...

Коментарі

Популярні публікації